Web sitemizi görüntülemek için yeni bir tarayıcı kullanmalısınız.

Armada Groupe

About Us

SEKTÖRDE ÇEYREK ASIR

Amacımız kalite ve standart

1994 yılında yalıtım sorunlarına garantili çözümler sunmak hedefi ileArmada Yalıtım® olarak sektöre giriş yapan ARMADA Groupe;yalıtım sistemlerinden zemin döşeme sistemlerine, yeşil çatı-yeşil duvar sistemlerinden havuz ekipmanlarına kadar sektörün her alanında 26 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Yalıtım alanında alternatif sistemleri uygulamak amacıyla 2001 yılında ISO 9001 – 2008 kalite standardına sahip Support® yükseltilmiş döşeme ayaklarını üretmeye ve satmaya başlayan ARMADA Groupe, daha sonra geliştirdiği SurPlot, SUPPORT Eco ve Düzayak döşeme sistemleri ile yurtiçi ve yurtdışında prestijliprojelerinin aranan çözüm ortağı olarak pazarda yerini almıştır.

Ürettiği TSE kriterlerine sahip yüksek döşeme sistemlerini günümüzde 65 farklı ülkeye ihraç eden ARMADA Groupe, uzun yıllardır Finlandiyalı SWM firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmekte ve ahşap ürünlerinde ARMWOOD markası ile hizmet vermektedir. Taş ürünlerinde ise Hollandalı MBI firmasıyla iş ortaklığı kuran ARMADA Groupe, ARMSTONE markalı prekast taş ürünlerini, yurtiçi müşterilerine sunmaktadır.

Aynı zamanda dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux ’un Türkiye Distribütörü olan ARMADA Groupe 26 yıllık tüm deneyim, bilgi ve birikimi ile havuz kurulumunda önemli projeler gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan itibaren doğa dostu uygulamaları öne çıkaran ve yeşili koruyan çözümler getiren ARMADA Groupe; Hollandalı NOPHADRAİN ve Alman Ritter firması ortaklığı ile oluşturduğu AquaVerde markasıyla yeşil çatı-yeşil duvar uygulamalarını Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.AquaVerde’ninaraç ve yaya trafiğine uygun sert zemin ürünleriylemimarlara, şehir planlamasında klasik yöntemlerde mümkün olmayan esnekliği sağlayan ARMADA Groupe,metropole nefes aldıracak çevreci yaşam alanlarının kurulmasını görev bilmektedir.

Şirket çalışmalarını yenilenebilir enerji kaynaklarıyla gerçekleştirmeye özen gösteren ARMADA Groupe, çevreci uygulamalarına elektrikli araç kullanımını da dahil ederek Türkiye’de inşaat sektöründebir ilke imza atmıştır. Ürettiği ürünlerle ve sosyal sorumluluk projeleriyle yaşadığımız dünyaya saygı gösteren ARMADA Groupe, çevreye duyarlı sürdürülebilirlik vizyonunu destekleyen hizmet modelleri geliştirmeye devam etmektedir.

İstanbul Merkez Ofisi ile Türkiye’de ve Brüksel Avrupa İrtibat Ofisi ile de yurtdışı projelerde hizmet vermektedir.

 

Kronoloji

ARMADA Yalıtım 1994
SUPPORT® S Sabit yüzer döşeme ayakları üretimi - 2001
SUPPORT® E Ayarlı yüzer döşeme ayakları üretimi – 2004
SUPPORT® ECO Ayarlı yüzer döşeme ayakları – 2012
SWM 2012
Düzayak 2013
MBI 2014
AquaVerde markasıyla hizmet 2017
Desjoyaux Türkiye Distribütörlüğü 2018

 

Misyonumuz

Şirket çalışmalarını yenilenebilir enerji kaynaklarıyla gerçekleştirmeye özen gösteren, topluma faydalı ve sürdürülebilir işler yaparak toplum bilinci oluşturan, tüm paydaşlarının çıkarlarını gözeten bir şirket olmak.

 

Vizyonumuz

Ar-ge çalışmalarını merkezine alarak sürekli olarak ilerlemeyi kendine görev bilen; çevreye ve doğaya son derece duyarlı, yeni teknolojilerle ürettiği ürünlerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak Türkiye’de ve yurtdışı projelerinde aranan bir marka olmak.

 

Temel Değerler

Hesap Verebilirlik: Yaptığımız tüm işlerde ve yer aldığımız tüm projelerde, paydaşlarımıza hesap verebilmeyi taahhüt etmekteyiz.
Kalite Yönetimi ve Yenilikçi Olma: Ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden, son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli güncel kalmayı ve kendimizi yenilemeyi hedefleriz.
Takım Ruhu: Çalışanlarımızla bir bütün olarak hareket etmekte ve ortak başarı için çalışmaktayız.
Topluma Faydalı Kurum Olmak: Topluma faydalı işler yaparak, çevreye duyarlı bir kurum kültürü oluşturmak.

CONTACT US

We provide solutions for construction

©   Armada Groupe All rights reserved.
Privacy Policy