Hakkımızda
1994 yılında ülkemizde inşaat sektörünün önemli sorunlarından biri olan yalıtım alanında, Armada Yalıtım® hizmete başlamıştır. Sektördeki güçlü üreticilerin bayisi olarak çalışmalarını geliştiren firmamız her geçen gün yalıtım dünyasındaki konumunu, başardığı önemli projelerle pekiştirmiş, sektördeki güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Teras yalıtımı alanında uzmanlaşan Armada Yalıtım, bulunduğu noktadaki tecrübesini sektörle paylaşmak ve inşaat sektörünün temel sorunlardan olan yalıtım sorunlarına garantili çözümler üretmek hedefi ile 2001 yılında SUPPORT® markası ile yüzer döşeme ayakları ve Armex® markası ile su yalıtım malzemeleri üretimine başlamıştır. Armwood® ve Armstone® markalı kaplama ürünleri ve yeşil çatı uygulamalarını gerçekleştirmek üzere Hollanda kökenli Sempergreen markası ortaklığında Armroof® Green markası ile ürün gruplarını çeşitlendiren firmamız halen Support® Sistem adı altında teras yalıtım ve kaplamalarında paket sistemler sunmaktadır.

Firmamız İstanbul Merkez olmak üzere Türkiye içinde ve yurtdışı projelerde uygulamalı hizmet vermektedir. ISO 9001-2008 kalite sistem standardına sahip Armada Yalıtım®, Support®, Armwood®, Armstone® ve Armroof® Green markaları, ARMADA GROUPE® çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe