Proje ve Yenilikler
MBI ve Armstone® İşbirliği ile Estetik Yaşam Alanlarına Mükemmel Dokunuş…

Bir Armada Groupe® markası olan Armstone; sektördeki tecrübesi ve güvencesini, yüksek teknolojiye sahip, MBI ürünleriyle birleştirerek eşsiz projelerde yerini almaya başladı.

MBI, 1945 yılından günümüze kadar, tecrübesi ve yüksek üretim standartlarıyla dünyanın birçok ülkesine Kompozit taş üretimi yapan lider bir firmadır. %100 geri dönüşümlü enerji sertifikasına sahip, uluslararası yüksek kalitede üretim yapan çevreci bir anlayışa sahip olan MBI, GEOSTEEN ürün grubu ile dünyanın değişik coğrafyalarındaki doğal taşların öyküsünü, ilham alarak işlemektedir. Armstone tecrübesi bu birbirinden farklı görsel zenginliği sizlere sunmaktan mutluluk duyar…

Farkı yaratan fark nedir?
MBI taş kaplamaların başlıca avantajlarından birisi, son derece uzun ömürlü ürünler olmalarıdır. Çatlama ve kırılma yapmayan taşların gözenekleri kapalı olduğundan, taşın üst yüzeyinde yosun oluşmaz, yüzeyleri kir tutmaz ve temizlemesi oldukça kolaydır. MBI ürünleri ekolojiktir, dünya standartlarına ve yönetmeliklerine uygun olup, LEED sertifikası ve sürdürülebilir çevreci projelerde avantaj sağlar. Zorlu iklim şartlarına ve aşınmalara, kirlenmelere karşı oldukça dirençlidir. Ürünlerin renklendirilmesinde, yapay renk pigmentleri kullanılmaz. Dünyanın sekiz ayrı bölgesinden getirilen çakıl taşları ile renklendirmeler yapılır. Bu sayede taşlar doğal bir görünüm kazanır.

MBI ürünlerinde, pigment kullanılmaz. Dünyanın birçok yerinden zengin renk seçeneklerinden oluşturulan renk, pantonesi doğal renkli taşlardan oluşturulur. Bu özellik ayrıca doğal bir görünüm sağlar. Kullanım alanları ilk günkü gibi görünerek, yıllarca güzelliğini korur.
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe