Proje ve Yenilikler
MBI ve Armstone® İşbirliği ile Estetik Yaşam Alanlarına Mükemmel Dokunuş…

Bir Armada Groupe® markası olan Armstone; sektördeki tecrübesi ve güvencesini, yüksek teknolojiye sahip MBI ürünleriyle birleştirerek eşsiz projelerde yerini almaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen kompozit taş üreticilerinden biri olan MBI firması, doğal, granül ve kompozit taş malzemeleri gibi fonksiyonel birçok ürün grubunu Armstone tecrübesi ve güvencesi ile Türkiye ve yurt dışı projelerde en iyi çözümleri sunmak için hazırlıyor.

MBI taş kaplamaların başlıca avantajlarından birisi, son derece uzun ömürlü ürünler olmalarıdır. Çatlama ve kırılma yapmayan taşların gözenekleri kapalı olduğundan, taşın üst yüzeyinde yosun oluşmaz, yüzeyleri kir tutmaz ve temizlemesi oldukça kolaydır. MBI ürünleri ekolojiktir, dünya standartlarına ve yönetmeliklerine uygun olup,LEED sertifikası ve sürdürülebilir çevreci projelerinizde sizlere avantaj kazandırır. Zorlu iklim şartlarına ve aşınmalara, kirlenmelere karşı oldukça dirençlidir. Ürünlerin renklendirilmesinde, yapay renk pigmentleri kullanılmaz. Dünyanın sekiz ayrı bölgesinden getirilen çakıl taşları ile renklendirmeler yapılır. Bu sayede taşlar doğal bir görünüm kazanır.

MBI ürünleri içerisinden GeoSenzaSolivo, çok ince bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu zengin, yenilikçi ve estetik çizgisi ile yaşamınızı adeta bir bahçe haline getirmenizi sağlar. “FootComfort” özelliği ile ayaklarınızın altında seramiğin sonsuz rahatlığını hissetmenizi sağlar.

GeoAntica, doğadan elde edilen doğal taşlar gibi benzersiz bir yaşlanma sürecinden sonra,nostaljik bir görünüm kazanması özelliği ilefarklılık arayan, yenilikçi ve şık mekânların aranan taş uygulaması olmuştur.
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe