Proje ve Yenilikler
Support® Sistem, Kamu Kurumlarının da Tercihi!

Armada Groupe®, SUPPORT® markasıyla devlet okulları ve kamu kurumları referanslarına Güngören Endüstri Meslek Lisesi ve Tozkoparan İlköğretim Okulu projeleri ile referanslarına iki yeni proje daha ekledi.

MBI ve Armstone® İşbirliği ile Estetik Yaşam Alanlarına Mükemmel Dokunuş…

Bir Armada Groupe® markası olan Armstone; sektördeki tecrübesi ve güvencesini, yüksek teknolojiye sahip, MBI ürünleriyle birleştirerek eşsiz projelerde yerini almaya başladı

"Çatıya Yeşil Işık Yak!"

Armada Groupe, Fransız firması olan Vegetalid ile yapmış olduğu anlaşma sonucu, Türkiye’ye yeşil çatı uygulamaları alanında yepyeni bir çözüm olan ‘HYDROPACK® Sistemleri’ getirmiş oldu. Bu sistem Türkiye’de tek olup, Armada Groupe çatısı altında ArmroofGreen markası ile yeşillendirilmiş alanlarda sürdürülebilirliği hedeflemektedir.

MBI ve Armstone® İşbirliği ile Estetik Yaşam Alanlarına Mükemmel Dokunuş…

Bir Armada Groupe® markası olan Armstone; sektördeki tecrübesi ve güvencesini, yüksek teknolojiye sahip MBI ürünleriyle birleştirerek eşsiz projelerde yerini almaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen kompozit taş üreticilerinden biri olan MBI firması, doğal, granül ve kompozit taş malzemeleri gibi fonksiyonel birçok ürün grubunu Armstone tecrübesi ve güvencesi ile Türkiye ve yurt dışı projelerde en iyi çözümleri sunmak için hazırlıyor.

"Çatıya Yeşil Işık Yak!"

Armada Groupe®, geçtiğimiz günlerde Fransız firması Vegetalid ile yeşil çatı ve dikey bahçe sistemleri konusundaki görüşmelerini gerçekleştirdi. Yer aldığı önemli yurt içi ve yurt dışı projelerde güvenilirliğini kanıtlayan Armada Groupe, Armroof® Green markası ve Vegetalid firması ile imzalamış olduğu bayilik anlaşmasıyla ortaya koyacağı iş süreçleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam etmekte..
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe