Kentten Haberler
6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı

34. Enerji Verimliliği Haftası çerçevesinde gerçekleşecek olan 6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 14-17 Ocak 2015 tarihlerinde, İstanbul WOW Convention Center'da yer alacak. Enerji verimliliği alanında Türkiye'nin en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olan EVF 2015, Türkiye'de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra ilk kez 2009 yılında düzenlenmiştir. Bu yıl 6. kez düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı, önceki senelerin başarısı ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Türkiye, 20 yıl boyunca Venedik Mimarlık Bienali’nde!

Dünyanın en önemli sanat ve mimarlık etkinliklerinden biri olan Venedik Mimarlık Bienali, 7 Haziran- 23 Kasım 2014 tarihleri arasında Venedik’te gerçekleştiriliyor. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Bienal’e İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın girişimi ile ilk kez katılan Türkiye Pavyonu, 20 yıl boyunca Venedik Bienali’nde olacak.

"SETA; İstanbul’da Gelenek, Mimari ve Kimlik Seminerleri Düzenliyor! "

Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı,İstanbul’da yapılacak bir dizi seminer düzenliyor. Türkiye’nin bir kültürel yenilenme sürecinden geçtiği günümüzde, bastırılan ve ötelenen bir geçmişin çeşitli formları artık eski-yeni suretler ve iyi-kötü örneklerle daha fazla karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerden mutfağa, mimari tasarımlardan konuştuğumuz dile kadar hayatın değişik alanlarında bunu gözlemlemek mümkün.
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe