Bizden Haberler
2016 İstanbul Yapı Fuarı

Armada Groupe, birbirinden yenilikçi ürün ve markaları ile 2016 İstanbul Yapı Fuarı’nda üç ayrı stantta fuar ziyaretçileri ile buluşuyor.


Hol 3 Stand 111 Armada Groupe – Support Sistem
Hol 5 Stand 508 – Armroof Green
Hol 6 Stand 113 Daliform

2015 Batimat Fuarı

Armada Groupe, 2-6 Kasım tarihleri arasında Paris’te düzenlenen Batimat Fuarı’nda.

2015 İstanbul Yapı Fuarı

Armada Groupe, birbirinden yenilikçi ürün ve markaları ile 2015 İstanbul Yapı Fuarı’nda üç ayrı stantta fuar ziyaretçileri ile buluştu.

BATIBOUW Fuarı’ndayız.

Armada Groupe, 26.02.2015 – 08.03.2015 tarihleri arasında Belçika’da gerçekleşecek olan BATIBOUW Fuarı’na katılıyor.

Armwood SWM-Wood Ziyareti

Kasım ayında ARMWOOD® ekibimiz Finlandiya /Mikkeli’de, distribütörlüğünü yapmış olduğumuz SWM-Wood thermowood üretim tesisini ziyaret etti.

Suudi Arabistan ve Rusya Distribütörleri Armada Groupe İhracat Departmanı’nı Ziyaret Etti!

Armada Groupe İhracat Departmanı, geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan ve Rusya distribütörleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda geleceğe yönelik hedefler belirlenirken, sektöre yönelik değerlendirmeler de yapıldı ve stratejik kararlar alındı.

"ARMADA Groupe yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı…"

Armada Groupe ekibi, yılsonu değerlendirme toplantısı için Aralık ayında Santiago de Compostela' daydı!

"ARMADA Groupe İhracat Departmanı Yurtdışı Fuarında…"

Yurt dışı projelerde adından sıkça söz ettiren ARMADA Groupe İhracat Departmanı, ülke temsilcileri geçtiğimiz günlerde Singapur,Kazakistan ve Polonya’da düzenlenen yapı ve inşaat fuarlarına katıldı. Fuarda çok sayıda katılımcı ve İnşaat sektörünün önemli temsilcileri ile görüşme imkânı yakalayan İhracat Departmanı temsilcilerimizmüşteri ve tedarikçilerle yüz yüze iletişime geçebilme imkânı elde etmiş oldu.

"Armada Groupe, Geçtiğimiz Günlerde Sapanca’da Yaz Kampı Düzenledi"

8 Haziran 2014 tarihinde Armada Groupe ekibi, Sapanca’da iki günlük bir yaz kampı düzenledi. Üst yönetimin önderliğinde, tüm çalışanların katılım gösterdiği yaz kampında departmanların sunumlarını gerçekleştirdiği bir değerlendirme toplantısı yapıldı. Aynı zamanda çalışanlar arası ekip dinamizmini artırıcı, motivasyon sağlayıcı grup oyunları oynandı. Doğallığı ile dikkat çeken Sapanca’da, Armada Groupe ekibi değerlendirme toplantısını gerçekleştirmenin yanında keyifli, enerjik ve verimli zaman geçirdi.
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe