www.armadayalitim.com

www.supportsistem.com

www.armstone.com.tr

www.armwood.com.tr

www.armroofgreen.com
Mardav, Velux, Fixa, Nova Wood, Famerit, Greton gibi sektörün önemli üreticileri ile çözüm ortağı olarak çalışan ve Yalteks bayiliğini yapmakta olan Armada Yalıtım aynı zamanda üretmiş olduğu Armex isimli tek ve çift komponentli sürme su yalıtım ürünleri ile Support® markalı yükseltilmiş döşeme ürünlerinin üretim, satış ve uygulamasını yapmaktadır.
Teraslarda bahçe teraslarında, yürüyüş yollarında, teknik platformlarda, havuz çevrelerinde, beton ahşap doğal taş kompoze levhalar gibi kaplama plakalarının altında kullanılabilen Support® ayarlanabilir yükseltilmiş döşeme ayaklarının üretimini gerçekleştirmektedir.
Support® markalı yüzer döşeme ayakları üzerine oturtulmuş, dünyanın birçok yerinden, yüksek kalitede ve eşsiz nitelikte doğal, granül, kompoze taşları ve lamine seramik kaplama malzemelerinisunan bir taş ustasıdır.
Support® markalı yüzer döşeme ayakları üzerine oturtulmuş, karkas taşıyıcı üzerinde Naturel-Thermowood ahşap veya Wpckompozit kaplama malzemeleri ile oluşturulmuş paket şeklinde sunulan bir sistemdir.
ARMROOF® Green; zeminde azalan yeşil alanları teras ve çatılara taşıyan, kolay uygulanabilen, sulama sistemi kurulmayan, ekonomik ve ekolojik maksimum faydayı sağlayan, hızla çoğalan-gelişen yapılaşmanın olumsuz etkilerini ortadan kaldıracak “Modüler Yeşil Çatı” sistemleri, konusunda faaliyet göstermektedir.
Armada Yalıtım Support Sistem Armstone Armwood ArmRoof Green
© 2019 Armada Groupe